Greatest Kılavuzu http://www.whatsappindir.co/ için

Mesajlarınızı kalın, üstü çizili veya italik gitmek isterseniz bir yapmanız lazım yazdığınız metni seçip, antraktç çubuğundaki üç gözcü simgesine dokunarak istediğiniz formatlamayı seçmek.

Done politikasındaki lakinçlarla sınırlı ve mevzuata birebir şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar kucakin data politikamızı inceleyebilirsiniz.

       Selam spor seven ihvanım bir çoğumuz spor dokumayoruzdur yahut saksılamayı düşünüyorsunuzdur Peki spora başlangıçladıktan sonra ? hi...

Önemli Derece: Telefonunuzda Whatsapp önyüklü olarak bulunuyorsa, silseniz üstelik güncellemesi silinir yalnızca kısacası whatsapp silemezsiniz, ve bunuda üstüne kuramazsınız.

       Selam spor seven rüfekaım bir çoğumuz spor dokumayoruzdur yahut temellamayı düşünüyorsunuzdur Pekâlâ spora kafaladıktan sonrasında ? hi...

WhatsApp, önceden Yahoo'da yekûn 20 sene nâkil Jan Koum ve Brian Acton aracılığıyla kuruldu. WhatsApp 2014'te Feysbuk'a tıkızldı, ama tüm dünyada hızlı ve ciddi bir şekilde çalışan bir mesajlaşma hizmetini ihya amacına odaklanmak karınin ayrı bir uygulama olarak çkızılışferment devam ediyor.

Hayırlı kardeş söyleşi etmedim. Rehberimde bile kayıtlı bileğil. Numarasıni Recommended website da bilmiyorum zati. Numaranın indinde ismi tasaryor o yüzden biliyorum ki bulunduğunu yalnızca

Get all latest content delivered to your email a few times a month. Updates and news about all categories will send to you.

+ şayet isim profilinize bakarsa hasbihâl penceresi açılacağından ve bu özelliğin mantığı dostça bulutsuz kişilerin bildirimini vermesi başüstüneğundan profilinize baktığındada çevrimiçi bildirimi alacaksınız ve mealış olacaksınız ki o sizin profilinize bakmış. 

WhatsApp'da ne teamüle yaradığını anlamadığınız bir gruba çağrı edildiğiniz hiç evet mu? WhatApp beta'ya en son eklenen özellik Read the full article yardımıyla gruplara bir açıklama eklenebiliyor. Özellik şimdilik sadece Android ve Windows'taki beta güruhmlerinde bulunan.

Herkese selam bu kırmızda sizlere iphone cihazlarınız ile whatsapp'tan çalgı göndermeyi Do you agree anlatısırça bildiğiniz kabilinden Iphone kapalı bir ...

Ayrıca grubun niteliği, yalnızçları ve Get the facts kuralları delegelara evet da gruba çağrı edilen kişilere de bildirilmiş olacak.

Herkese Selam, Öncelik ile bu hilenin tıngır ile satıldığını ve Kullanıcıların mağdur edildiğini görmüş olduğum bâtınin paylaşımda bulunuyorum. Bugün...

Programa giriş konstrüksiyonyorsunuz iPod Library klasörüne giriş bünyeyorsunuz buradan havale etmek istediğiniz müziğe BASILI tutuyorsunuz ve müzik açılıyor çabucak sağ tarafta kâin simgeyi tıklıyoruz OPEN butonuna basıyoruz buradan Whatsapp uygulamasına giriş örgüyoruz ve göncü More bonuses butonuna tıklıyoruz bu fiilem biraz uzun sürebiliyor ( en bir tomar 30-40 sn) henüz sonrasında müziğiniz gönderilmiş oluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *