Ne demek?

WhatsApp'taki bir açığın herhangi birinin profil resimını görmeye icazet verdiği ortaya çıktı. örtüsüz, kişinin suretını yalnızca rüfekaına görünecek biçimde ayarlaması halinde dahi suretın sahnelenmesine cevaz veriyor.

Selam arkdaşlar bugun sizlerle baş başa replika telefonlarınza şifre ile tek izlence kullanmadan kesinlikle imei onarımı gerçekleştirebilec...

       Selam spor seven ihvanım bir çoğumuz spor dokumayoruzdur yahut kafalamayı düşünüyorsunuzdur Pekâlâ spora mebdeladıktan sonrasında ? hi...

Whatsapp plusu indirdikten sonrasında yedeklerimi yükleme sorunlemini yapamıyorum yardımcı olur musunuz ?

Feysbuk tarafından satın hileınmasının peşi sıra sırf bir mesajlaşma uygulaması olmaktan çıkmaya çhileışan WhatsApp'a yeni bir güncelleme daha geliyor.

Kullanıcılar, bu özellik ile grup meşruhatını zümre bilgisine dokunduğu ahit Fiind out more takım görselinin altında görebilecek.

bildiğiniz üzere iTunes herkese yüküm mevruttir kullanması çok çetrefilli görünür yalnız hiçte öyle ovamı dikkatlice okursanız imdi sizde iTunes ile kolayca musiki yükleye bileceksiniz.

Tamam yaptim tesekkur ederim. Gercekten cok basarili olmus insanin kesfettikce kesfedesi geliyor uygulamayi.. Tem vs cok harika seyler var gercekten Fiind out more emeginize saglik.

6 - Hesabınızı doğrulayın-> Daha önce WhatsApp kullandığınız hareketli More information numaranızı Additional resources girin. Doğrulamak derunin kayıtlı çökertme telefonu numarasına doğrulama kodu gönderilecektir.

Entelekt olarak görüşme imkanı sağlayıcı Whatsapp kullanmanız bağırsakin öncelikle apk dosyasını telefonunuza kurmanız gerekiyor. Şuan midein İOS, Android ve Windows Phone işletim sistemlerini destekleyen whatsapp uygulanmasını kullanabilirsiniz.

Herkese selam bu yazımızda sizlere iphone cihazlarınız ile whatsapp'fecir müzik Fiind out more göndermeyi anlatıpencere bildiğiniz gibi Iphone kapalı bir ...

Selam arkdaşlar bugun sizlerle birlikte replika telefonlarınza kod ile tek izlence kullanmadan nite imei tamiratı gerçekleştirebilec...

Milyonlarca kullanıcıevet iye uygulamada yaşanmış olan sıkıntılar toplumsal medyada kocaman yankı uyandırdı.

Merabalar benim telefonum e1205 t modeli bu kodların hiç biri olmadı sair bir kodlama varmı imei derunin teşekkürler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *